Lapkričio 27 dieną Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinis karatė turnyras „Fudzi Turnir 2011“. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos. Varžybos vyko pagal WKF (World Karate Federation) taisykles. Varžybose ant tatamio rungėsi įvairaus stiliaus karatė atstovai: JKA, Shotokan, Goju-ryu, Vado-ryu, shito-ryu ir kiti.
Lietuvą atstovavo 3 klubai: Mažeikių „Danas“, Šiaulių „Rytų kovotojas“ bei Kauno rajono „Budo“. „Budo“ klubą atstovavo 13 sportininkų, kuriuos paruošė treneriai G. Petraitytė ir G. Linartas.
Pagal WKF taisykles varžybos jaunajai klubo rinktinei buvo pirmosios, todėl kėlė sportininkams papildomą nerimą. Tačiau nugalėjus startinį jaudulį, patys jauniausi „Budo“ klubo sportininkai ėmė skinti pergales kata rungtyje. Kata rungtis vyko pagal amžių ir diržus, suskirstant į atskiras grupeles ir kovojant su kiekvienu dalyviu, taip išaiškinant patį stipriausią pogrupyje. Iki 8 metų, baltų diržų vaikinų grupėje, Augustas Vilkas ir Rokas Jadvinskis savo pogrupiuose nugalėjo visus varžovus. Vaikinai suklupo tik finale ir užėmė 2 ir 3 vietas. Nuo jų neatsiliko ir Vaida Astašauskaitė. Mergaičių kata rungtyje iki 9 metų, baltų diržų divizione, ji užėmė 3 vietą. Iki 11 metų, geltonų diržų divizione, 9-metis Justas Steponkevičius atrankinėse kovose iškovojo daugiausiai taškų ir didžiausias salės žiūrovų simpatijas, tačiau suklupo pusfinalyje ir liko 5-as. Tarptautinių varžybų patirties turinti Neringa Kižytė, kata rungtyje įveikusi labai pajėgias priešininkes, tapo šios rungties čempione. Pasekusios geru pavyzdžiu, vyresnės merginos savo amžiaus grupėse, konkuruodamos su stipriom priešininkėmis pasidabino skirtingų spalvų medaliais. Gabrielė Sorakaitė tapo čempione, Karolina Lukošiūnaitė pelnė sidabro, o Lijana Ežerskytė bronzos medalius. Per plauką nuo medalių liko kata komanda (D. Baranauskas, K. Lukošiūnaitė, M. Lukauskas) užėmę 4-ą vietą.
Po gero starto kata rungtyse, treneriai laukė gerų rezultatų ir kumitė rungtyse (kovose), tačiau WKF sistema neleido parodyti ką reiškia lietuviškas karatė. Laimėję po kelias kovas, Lietuvos sportininkai tolimesnėse kovose buvo baudžiami už menkiausius prisilietimus ir taip iškrito iš varžybų. 3-ios vietos medalį asmeninėje kumitė rungtyje pavyko iškovoti tik A. Vilkui.
Parodę užsispyrimą ir sportinį pyktį, komandinėje kumitė rungtyje patys mažiausi karatistai (J. Steponkevičius, T. Minelga, A. Vilkas) įveikė daug stambesnius bei didesnius priešininkus iš Rusijos bei Latvijos ir užėmė 3-ią vietą.
Merginų komandinėje kumitė rungtyje sudarytoje iš skirtingo amžiaus mergaičių, „Budo“ klubo sportininkės (V. Astašauskaitė, L. Ežerskytė, G. Sorakaitė) įtemptoje kovoje dėl 3-ios vietos išplėšė pergalę iš Rusijos komandos merginų ir iškovojo bronzos medalius.
Klubo treneriai nuoširdžiai dėkoja palaikymo komandai, sportininkams bei jų tėveliams, kurie prisidėjo prie sėkmingo starto tarptautinės varžybose ir UAB „Artransa“ už patogią ir gerą kelionę.